Společnost

Společnost Czech RE Invest s.r.o. vznikla v květnu roku 2018 se zaměřením na český nemovitostní trh. Oba společníci a zároveň jednatelé společnosti májí dlouhodobě k nemovitým věcem velice blízko a vždy je lákala kreativita a rozmanitost práce s nimi. Navíc se jedná o velice perspektivní segment trhu s nadějnými vyhlídkami do budoucna.

Naše společnost má úspěšně fungující strategii vedoucí ke zhodnocování kapitálu a zároveň renovaci a zútulnění bydlení s přihlédnutím k moderním designovým standardům dnešní doby, tedy spojuje příjemné s užitečným. Navíc spolupracuje se širokou škálou odborníků a to jak z řad projektantů, geodetů, architektů, realitních kanceláří, tak stavebních firem. Na jedné straně tedy získáváme kapitál s možností zajímavého zhodnocení a na straně druhé renovujeme a stavíme nové bydlení.

Oba majitelé pracují již více než 14 let ve finančním sektoru a s touto činností je úzce spjatý právě i trh nemovitých věcí. Naše společnost tedy navázala na dosavadní činnost a rozšířila ji o další pole působnosti. Cílem společnosti je narůst a dlouhodobě se věnovat developerským projektům jak v ČR, tak v budoucnu i v zahraničí. Klientům chceme poskytovat komplexní služby. Tedy nejen výstavbu vysněného bydlení, ale také možnost financování, realitní a právní služby. Vidíme sílu v komplexnosti a vizí budoucnosti je myšlenka, kdy budeme schopní zajistit klientům kompletní servis při získávání vlastního bydlení.

Zaujala Vás činnost naší společnosti? Vlastníte nemovitosti či máte volné finanční prostředky k investování?